Niezwykle eleganckie oraz gustowne artykuły dekoracyjne do domu

Zapraszamy na naszą stronę

Skandynawska biel zawsze w modzie

Niektórym stosowanie czystej bieli w mieszkaniach kojarzy się raczej ze szpitalnymi klimatami bądź z laboratorium, jednak odpowiednio zagospodarowane wnętrze przy użyciu właśnie bieli da nam nie tylko wrażenie spokoju oraz harmonii, ale również jednocześnie niejako automatycznie powiększy nasze mieszkanie i sprawi , że będzie ono przytulne i pełne światła – dokładnie takie, jakie są skandynawskie domy, w których tego światła jest jak na lekarstwo.

Jakie materiały będą najodpowiedniejsze?

Może się wydawać, że biel nie jest zbyt praktycznym kolorem do stosowania w domu, w rzeczywistości jest jednak zupełnie inaczej. Białe meble czy dodatki zawsze są eleganckie, nigdy nie wychodzą z ody i łatwo zakomponować je z innymi elementami. Jako ich towarzystwo najlepiej sprawdzi się surowe drewno oraz naturalne materiały tekstylne – bawełna, len, muślin oraz puszyste dywany i poduszki, dzięki którym wnętrze przestanie sprawiać wrażenia surowego i nieprzystępnego.

Szukamy najlepszych mebli

Meble mogą być skromne – całe wnętrze i tak będzie się doskonale prezentowało. Niektóre meble, jeśli lubimy skrajności, mogą być nawet wykonane z surowego, nieobrobionego drewna – jak na przykład rama łóżka, co podkreśli jeszcze związek z naturą. Jeśli nie chcemy rezygnować z kolorów, możemy do niej wprowadzić nieco odcieni – jednak najlepiej będą komponowały się jasne barwy oraz ich odcienie. Nie wyklucza to jednak stosowania również detali w innych, żywych kolorach, przydających zdecydowanej indywidualności.

« »

© 2018 Niezwykle eleganckie oraz gustowne artykuły dekoracyjne do domu. Theme by Anders Norén.